Internet

Internet pro domácnosti s rychlostí stahování dat až 80Mb/s. Je vhodný pro zákazníky, kteří využívají více počítačů, ale také pro velmi náročné uživatele. Nabízí neomezené stahování dat, hraní online her, sledování online videí, vyhledávání informací atd. Tyto tarify poskytují nepřetržitý vysokorychlostní připojení k internetu bez omezení množství přenášených dat. Linky jsou vhodné pro domácnosti i menší firmy, pro každodenní práci, telefonování a komunikaci s partnery.

  • Přívětivě nastavená agregace
  • Rozumný poměr download/upload
  • Možnost veřejné IP adresy
  • Žádné limity, nebo FUP

Ceny inetrenetu pro domácnosti

Technická specifikace - Linky s agregací 1:4

Veřejná IP adresa: NE, nebo natovaná (biNAT)
Minimální rychlost: 1/4 z rychlosti tarifu (80Mb/s : 4 = 20)

Co je agregace ?  V pravém slova smyslu znamená spojování, seskupování, shlukování. V tomto případě označuje, že linka shlukuje několik klientů. Agregace se udává v poměru x:y přičemž x znamená minimální podíl a y maximální podíl z rychlosti. Agregace internetu např. 1:10 znamená, že klient mající např. rychlost internetu 10Mb/s v agregaci 1:10 má dynamickou rychlost připojení v rozsahu od 1 Mb/s až 10 Mb/s přičemž reálná rychlost nabývá hodnot primárně určených tarifem tj. např. 10 Mb/s.

Tato služba je nabízena formou zprostředkování. Naše společnost službu zajišťuje po technické stránce.

Kdo jsme?

Na trhu s informačními technologiemi působíme od roku 1994, jako PROWAG s.r.o. jsme zapsání v obchodním rejstrříku od 26.května 2003. Od doby vzniku se specializujeme na poskytování komplexních služeb souvisejících s využíváním sítě internet, služby spojené s návrhem, realizací a správou sítí LAN a WAN v poslednich letech jsme rozšířili spektrum služeb o nabídku IP telefonie, instalace kamerových systémů.

Kontakt

INFORMACE: 246 033 280

HELPDESK: 246 033 280

info@prowag.com

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací